Kategori: Yabancı Şarkılar

Koşa koşa uça uça gelerem dinle

Samir Ilqarli – sen çağırsan sevgilim sevincimden Uça Uça Gelerem keşfette sıkça duyduğunuz ve merak ettiğiniz şarkı silerle yorumlarınızı bekliyoruz.paylaşmayı unutmayın :)

Yabancı duygusal müzikler

romantik ve duygusal müzikler araynlar için karma bir video yayınlıyoruz.. İtalyan, Fransız, İspanyol, tango gibi çeşitli enstrümantal fon müzikleri olarakta kullanabilirsiniz.

Adele someone like you

Adele someone like you, youtube’da en çok dinlenen şarkılar listesinde başa oynayan bir parça.Sözlerini anlamasakta müzikteki o duygusallık fazlasıyla kendini hissettiriyor.

Gipsy Casual Bate Toba Mare

Hareketli yabancı şarkıların bu yıl en çok dinleneni olmayı başaran güzel sanatçı mükemmel söylüyor, klip ise izlemeye değer ;)

Unutulmayan 90lar yabancı pop şarkıları

Unutulmayan 90lar yabancı pop şarkıları Tam bir müzik ziyafeti sizi bekliyor. 90larda çıkan yabancı şarkıları hala arıyorsanız en seçkin müziklerin bulunduğu videomuz sizi bekliyor ;)

Ricky Martin Maria

Ricky Martin Maria un dos tres işte karşınız da dillere dolanan şarkısıyla ricky martin şimdi sahnelerden fazlasıyla uzak olsa da 90larda 55 milyon albüm satışıyla dünyada adından fazlasıyla söz ettirmiştir.

Scatman john scatman

Scatman john scatman bi babbap barabbop :) Zamanında dilimize fazlasıyla dolanan unutulmayan yabancı şarkılar ah a doksanlar mumla arıyoruz şimdi bu şarkıları

Yabancı romantik dans müzikleri

Yabancı romantik dans müzikleri full romantizme hazır mısınız? Sevgililer gününde veya evlilik yıl dönümünüzde non stop romantik şarkılar istiyorsanız işte size eşsiz bir müzik keyfi!

Haddaway What Is Love

Haddaway What Is Love yine doksanlara dönüyoruz işte hala zevkle dinlediğimiz harika bir parça sizlerle…

Şarkılar Listesi, En Güzel,Duygusal,Damar,Aşk Şarkıları Dinle © 2018